Hakkımızda

Life Bilişim Eğitim ve Danışmanlığı, İzmir ‘de konuşlanmış firmalara, bilgisayar satış, destek ve servis hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında kurduk.

 Satış konusunda; Müşterilerimize bilgisayar ve çevre ürünleri konusunda, herhangi bir ürünü değil, ihtiyaca uygun en kaliteli ürünü sunarak satış öncesi danışmanlık sağlıyoruz.Sunmuş olduğu ürünlere yerinde servis vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edindik.

 Servis ve destek konularında;  İzmir ‘in tüm ilçelerine, yapılan çağrılara aynı gün destek verebilecek kadar büyüdük, sorunları en kısa sürede çözüme, çözümleri de kazanca dönüştürerek, çalıştığımız firmaların karlılıklarını en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz .

 2005 yılında, çalıştığımız firmalara en iyi destek ve hizmeti verebilmek için Ayrax sektörel yazılımlarının yetkili satıcısı ve yetkili servisi olduk. Aynı yıl Mikro Yazılımlarının yetkili satıcılığını aldık.

 2006 yılında, web uygulamaları için İzmir ‘in yazılım konusundaki güçlü firmalarından Orion Medya Bilişim Çözümleri Ltd. Şti. ile yapılan anlaşmayla web siteleri ve e-ticaret paketleri, hosting ve domain konularında çözüm ortaklığı oluşturduk. TTnet A.Ş. ile yapılan anlaşma ile TTnet ADSL Servis ve Satış konularında çözüm ortağı olduk. Airties ürünlerinin yetkili satıcısı ve partneri olduk.

2007 yılından buyana müşterilerimize ekonomik çözümler üretmek adına tonerlerinizi dolduruyoruz. 100 ‘den fazla modelin toner dolumlarını garantili bir şekilde, üstelik uzman personelimizce adresinizde dolduruyoruz.

2009 yılında en iyi internet ve medya iletişimini müşterilerimize sunabilmek için Doping Adsl ve Türksat ile çözüm ortaklığı anlaşmaları yaptık. Kablo TV, Teledünya ve Uydunet ürünlerinin çözüm ortağıyız.

 Kalitemizden ödün vermeden ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz, bilgisayar donanımından çevresel ürünlerine, ev elektroniğinden bilgisayar sarf malzemelerine kadar tüketicinin beğenisini kazanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

 Life Bilişim yakalamış olduğu başarı grafiğini satış, destek, danışmanlık ve satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmalarına borçludur. Gerçekçi garanti süresi içerisinde, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için bilgimizi, tecrübemizi ve servis hızımızı sizler için sürekli artırıyoruz.

 Tecrübemizi bilgimizden ve birikimlerimizden, Gücümüzü sorunsuz çalıştırdığımız sistemlerimizden ve memnun müşteri portföyümüzden aldık.

 Saygılarımızla

 Life Bilişim Eğitim ve Danışmanlık

Cart