Donanım Hizmetleri

Bilgisayarınızda karşılaştığınız gerek yazılım gerek donanım sebepli problemlere yerinde çözüm üretiyor,yerinde çözülemeyecek problemlere ise teknik servisimizde müdahale ediyor ve size teslim ediyoruz.

Kablosuz -Kablolu Ağ Kurulumu ve Güvenliği
Ağ bağlantı cihazları bilgisayar ağını oluşturmak için kullanılan pasif veya aktif sistemlerdir. Ağda bulunan  benzer sayısal sistemler, wireless card vb.  cihazlar aracılıyla birbirleriyle haberleşebilir ve etkileşimli uygulama programları çalıştırabilirler.Kablolu -Kablosuz ağlar ile Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ,multimedya araçları arasında bir haberleşme sistemi kuruyor ,bu sistemin güvenliğinin alınmasında size yardımcı oluyoruz.

Veri Kurtarma ve Yedekleme
Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD, USB Flash bellek, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme ve şifre çözme işlemlerini gerçekleştiriyor gizliliğinize önem veriyoruz.

Bilgisayar Hızlandırma ve Yenileme
Hızından memnun olmadığınız mevcut bilgisayarınızın özelliklerini yükselterek hızlandırıyor yada isteğe bağlı olarak mevcut tüm ayarlarınızı ve bilgilerinizi koruyarak yeni bir bilgisayara aktarıyoruz.

Cart